De stap om ZZP’er in de Zorg te worden, maak je niet zomaar. Dit is een bewuste keuze. Als je eenmaal deze keuze hebt gemaakt, dan begint de reis voor jou. Je moet verzekeringen gaan afsluiten, je moet op zoek gaan naar opdrachtgevers, voldoen aan de wet- en regelgeving en nog veel meer wat erbij komt kijken. Daarnaast moet je ook nog gaan profileren als ondernemer. Het is een hele hoop wat op je af komt en je kan de weg kwijt raken.
De individuele begeleiding gaat ervoor zorgen dat je met een gerust hart een start zal gaan maken als ZZP’er in de Zorg. De begeleiding begint bij een kennismakingsgesprek om te kijken of er een klik is en of één van de coaches van Groei in je Werk! jouw kan helpen. Tijdens het kennismakingsgesprek worden al je vragen beantwoord en gaan we aan de slag met jouw doelen. Op basis van jouw gestelde doelen gaan we bespreken hoe de begeleiding eruit zal gaan zien.
Jij, als ZZP’er in de Zorg, hebt dus een grote rol in hoe de begeleiding zal worden vorm gegeven. Hier is bewust voor gekozen omdat elke ZZP’er in de Zorg anders is, eigen ambities heeft en een eigen manier van ondernemen. Het begeleidingstraject is dus echt op maat en bij iedereen anders.
De individuele begeleiding kan zowel fysiek als online gegeven worden.